Tag: морска пена

Видео, Главни јадења

Погача како морска пена – лиснато задоволство

Популарниот канал Бабина кујна објави супер лиснат рецепт за погача мека како морска пена. Се што ви е потребно и начинот на подготовка се прикажани во видеото:   Повеќе на Готви.мк: Релаксирајте се: Чај кој ги опушта мислите и мускулите Смути на денот: Моркови во чаша Трилече – неверојатно вкусен […]