Tag: модринка

Tips & Tricks

Ако силно се удривте влезете во кујна – премачкајте се со ова и нема модринки

Ако силно се удривте и не сакате модринка на телото, има трик од кујната. Се што ви треба е местото веднаш да го премачкате со маргарин.Нема да имате трага.   Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб […]