Tag: младоликост

Tips & Tricks

Руска тајна за убавина: Ќе изгледате 20 години помладо со 3 состојки

Руски рецепт за убавина и млад изглед, се што ви треба се неколку состојки. Земете камилица, кантарион и бреза, по 100 грама од сите, добро имешајте ги и ставете ги во херметички затворен сад. Една супена лажица прелијте ја со пола литро зовриена вода и по 20 минути исцедете. Чувајте […]