Tag: мисиркина

Предјадења

Мисиркина супа со јајце

За сите кои обожаваат супи и сакаат да пробаат нешто различно, ова е рецептот 🙂 На здравје! Прочитај поврзани рецепти: Пролетна супа Мисиркина супа со просо и овесни снегулки Крем супа од брокула Крем супа од моркови Телешка супа со куркума и брокула Супа од зеленчук за намалување на килограми […]

Предјадења

Мисиркина супа со просо и овесни снегулки

Многу интересен рецепт за супа кој ни го испраќа Ана. Несекојдневно, но многу вкусно и добро за промена. Напоменуваме дека иако времето се стоплува, супите треба да останат и понатаму на вашето мени. Особено оние зеленчукови пролетни 🙂 На здравје! Прочитај поврзани рецепти: Супа од зеленчук за намалување на килограми […]