Tag: метла

Салати

Салата „ Метла”: Исчистете го организмот и слабејте здраво

Ако сакате вкусна салата која го чисти организмот и топи килограми, ви ја препорачуваме салатата Метла.Ви требаат зелка, морков, цвекло, лимонов сок и масло, како и зачини. Се се ренда во сад, се меша, се додаваат зачини, а може да додадете и чија семе. Повеќе на Gotvi.mk: Многу вкусно – потпечена […]