Tag: месен ролат

Главни јадења, Предјадења

Месен ролат – вкусно јадење од пилешко месо

Брзо и вкусно јадење од пилешко месо Добар апетит! Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо