Tag: мастурбира

Забава

18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

Џастин Бибер не мирува. Во последно време тој е поактуелен покажувајќи го својот полов орган, отколку со музичката кариера. Овојпат неговиот пенис се најде на Инстаграм профилот на диџејката и пријателка на Џастин, Шантел Џефрис. На фотографијата се гледа младиот пејаџ како мастурбира. Но, набргу потоа фотографијата беше остранета, а […]