Tag: маслини

Главни јадења

Неодолива пита од компири и маслинки

Неодолива пита од компири и маслинки, ќе ја правите секогаш! Добар апетит! Повеќе рецепти на Gotvi.mk: ШАРЕНА, БРЗА, ВКУСНА: Оваа пица нема тесто, не се меси – еве што е тајната Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата ВИДЕО: Рецепт […]