Tag: Марко

Повеќе

ФОТО: Марко Јариќ – Се разведе од Лима, се теши со најпозната старлета

По разводот со бразилскиот супер модел Андријана Лина, Марко најчесто ги негира врските за кои се пишувало во медиумите. Но, оваа со Парис Хилтон досега ја нема демантирано. Пред 1 ден и самата Хилтон објави нивна заедничка фотографија: Taking off to #BurningMan 🚀 #LetsDoThis 🔥 #DragonflyDen A photo posted by Paris […]

Забава

Оригинално: Еве со кое видео Сања му го честиташе роденденот на Слаткар

„Ние, лав и лав. HBD my love“ напиша Сања Николиќ во честитката која на Facebook ја објави за јубилејниот роденден на нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ – Слаткар. Претходно, за време на нивната свадба, Слаткар напиша песна насловена „Кажи ДА“, кој пред неколку недели го доби и својот спот. Таа објави […]