Tag: магданос

Препораки

Исчистете го телото и слабејте – Ви треба ‘кралот на супите и чорбите’

Магдоносот е корисна и здрава намирница која треба често да ја ставаме во ручеците. Се користи во супи, чорби и многу јадења, дава супер арома и многу е здрав, помага и за слабеење со тоа што од него се прават чаеви и напитоци. Тој помага да се исчистите од сите […]