Tag: ловечка

Салати

Подобро од ајвар и малиџано: Ловечка салата во тегли, број еден меѓу зимницата

Направете оваа есен нешто повкусно од ајвар и малиџано. Ловечка салата за која сите ќе ја бараат тајната.   Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати […]