Tag: ловачка салата

Салати

Подгответе се за зима: Домашна ловачка салата

Вкусна салата во која ќе уживате цела зима. Повеќе ресепти на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути Туна салата со фетучини Туна салата Брзо посно предјадење за целото семејство

Салати

Ловачка салата: Зачинета зимница, најдобар прилог со месо

И ако не сте стручњак за зимници, овој едноставен рецепт ќе успеете да го направите! Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот Дамки од црвено вино […]