Tag: личи

Забава

Сека откри на кого личи бебето и како ослабела по породувањето

Пејачката Сека призна дека бебето личи на таткото и дека таа немала мака да ги изгуби килограмите.-Килограмите за брзо ги симнав. Бебето е прекрасно, мирно е. Малку плаче. Вељко ми помага. Ова чувство не може да се опише. Сега е најубавиот период во мојот живот, вели Сека. Повеќе на Готви.мк: […]

Повеќе

ВИДЕО: За да личи на Дејвид Бекам потрошил неверојатни 20 илјади фунти, а резултатот…

Џек Џонсон потрошил неверојатни 20 илјади фунти за да личи на својот идол, Дејвид Бекам. Тој вели дека му се потребни дополнителни 30 илјади фунти за конечно да ја постигне неговата цел. Погледнете како изгледа Џек во моментот, па процнете дали е на добар пат: Повеќе на Gotvi.mk: ВИДЕО: Кога […]