Tag: лила филиповска

Видео, Забава

ВИДЕО: Лила вресна од страв – погледнете што и се случи во квизот

Убавата водителка Лила Филиповска доживеа шок на снимањето на мега популарниот квиз „Се или нешто”. Лила среде снимање ја извадија од памет. Секако, станува збор за шега, а таа ја сподеи со фановите.   Scary movie 🎥 👻👻👻 #tvshow #dealornotdeal #prank #pranks #funnyvideos #tvhost #scary #trending #imsoscared #devastate #ridiculous #crazy […]

Забава

ФОТО: Погледнете со какво задоволство се почасти Лила Филиповска

Лила Филиповска води здрав живот, внимава на исхраната и многу вежба.Погледнете со какво слатко задоволство се почасти убавата водителка на квизот на Сител, Се или нешто. Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Мафини со сирење готови за 10 минути Чоколадни мафини Капкејк мафини Ултра брзи пица мафини Мафини од банани Брзи овесни […]