Tag: лења

Десерти

Лења пита со јаболка – брз рецепт

Направете го познатиот десет лења пита, со јаболка кои мамат супер арома. Повеќе десерти на Готви.мк: Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома Супер рецепт: Леден кафе колач Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините Ваков рецепт за сутлијаш […]