Tag: лесковачки

Главни јадења

На Лесковачки начин: Пикантни уштипци од мелено месо

Ќе ги обожавате! Добар апетит! Повеќе рецепти на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути Туна салата со фетучини Туна салата Брзо посно предјадење за целото семејство