Tag: лепези

Видео, Предјадења

Видео: Лепези од тесто со богат фил од сирење – Полна тепсија за старт на викендот

Вкусни лепези од тесто со сирење кои лесно се прават, а вкусот и мирисот ќе ги повикаат сите на трпеза. Ова е целосниот и детален рецепт:  Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk: Топли и ароматични триаголници со кашкавал Појадок за 20 минути – Пица мафини Само матите и ставате во калап – […]