Tag: ледена

Десерти

Торта „Ледена кралица” со пишкоти сладолед и малини

Направете вкусна шарлота со сладолед. Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk:Смути за старт на денотЗа диета здраво срце и висок притисок – една шолја е лек Неодолив сок од јаболка Сок од домати – витамини и супер вкус Слатка зимница: Домашен сок од крушки Топли пирошки со сирење Мини проја со фета […]