Tag: леб видео

Видео, Главни јадења

Ништо не фрлајте: Направете вкусна пита од стар леб со јогурт

Брза и едноставна подготовка, вкусно јадење… Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Шерпица“: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 […]