Tag: леб бајат

Предјадења

Појадок од стар леб – вкусно, брзо и евтино, ќе замириса маалото

Направете уштипци од бајат леб. Повеќе рецепти на Готви.мк: Топли пирошки со сирење Мини проја со фета Појадок од стар леб Леб кој не дебелее Појадок во шолја Појадок со кој ќе топите килограми