Tag: кујна.презла

Meat, Главни јадења

Деликатес: Пилешко со кашкавал и презла

Направете вкусен ручек со пилешко и кашкавал. Поврзани вести на Gotvi.mk: Брзи традиционални бомбици Бомбици од пченица Чоколадни топчиња што се топат во уста Пченична каша