Tag: кујна.лош

Повеќе

Намирница од кујната се бори со лошиот здив

Ако имате проблем со лош здив, а до вас немате мастики или паста за заби, ви треба намирница од кујната. Земете малку јогурт. Тој делува против бактериите во устата и го прави здивот свеж. Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на […]