Tag: кујнарецепт

Предјадења

Брз појадок за вработени: Само матите, евтино и брзо

Направете супер тесто, погача која е готова за кратко време, а се имате дома.  Повеќе рецепти на Готви.мк: Топли пирошки со сирење Мини проја со фета Појадок од стар леб Леб кој не дебелее Појадок во шолја Појадок со кој ќе топите килограми ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек […]