Tag: крцна слика

Препораки

Бомба за крвната слика – кожата, косата и ноктите никогаш поздрави

Направете витаминска бомба за телото која многу помага за здрави коса и кожа, нокти, и за супер крвна слика.   Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и […]