Tag: Крф

Повеќе, Ресторани

2 Евра еспресо, 6 Евра клуб сендвич – Проверете ги овие цени на плажа во Грција

Читатели на Готви.мк кои летуваа на грчкиот остров Крф ни испраќаат дел од тамошните цени, конкретно на плажа на Агиос Георгиос: Еспресо                                            2 Евра Капучино          […]

Tips & Tricks, Повеќе

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Сезоната на летни одмори е во полн ек. И годинава според истражувањата на домашните туристички агенции, најбарана дестинација за оние кои ќе летуваат на море е Грција. Читатели на Готви.мк кои во моментов летуваат на грчкиот остров Крф ни испраќаат дел од тамошните цени: 2 лежалки и чадор     […]