Tag: Крлеуша

Повеќе

Беквалац и Крлеуша во „војна“: Како тоа ги поддршуваш ЛГБТ луѓето, а им наплаќаш за настап?

Лавина реакции предизвика настапот на српската пејачка Наташа Беквалац на „Парадата на гордоста“ која викендов се одржа во Белград, Србија. Секако, предничеше нејзината колешка Јелена Крлеуша, како и дел од српските медиуми кои ја „обвинија“ Беквалац дека ако ја поддржувале ЛГБТ популацијата не требала да земе хонорар за својот настап. […]

Забава

ФОТО: Јелена Крлеуша како барбика – веќе не е русокоса

Јелена Крлеуша, која има повеќе од 1,2 милиони следбеници на Инстаграм, предмалку објави фотографии на кои е со променет имиџ. Таа повеќе не е русокоса, туку ја офарба косата розево. Еве како Крлеуша изгледа сега: 😜 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Sep 14, 2016 at 8:11am PDT 🌸 #pinkhairdontcare […]

Повеќе

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Дивна, мајката на пејачката Јелена Крлеуша на својот Facebook профил објави своја фотографија од пред 8 години каде е евидентно дека има повеќе килограми од денес. Таа советува и ни го кажува својот рецепт: да ги намалиме оброците, целосно да ја исфрлиме вечерата, да шетаме, одиме брзо, да посетуваме теретана, да се […]