Tag: критични зони

Повеќе, Препораки

Го топи салото на стомакот – Пијте го ова наутро и топете килограми на критичните зони

Ако имате проблем со намалувањето на килограмите, особено во критичната зона кај стомакот, имаме одлично природно решение. Напомена: Природните рецепти не се замена за традиционалната медицина, ниту за лекарствата препишани од доктор. Природните рецепти служат само како додатоци во исхраната и превенција. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: 10 „убијци“ на вишокот калории […]

Препораки

Решете се од салото на критичните зони: Магија од напиток

Со неколку состојки направете напиток кој го симнува самото од бутовите, стомакот и задникот, најкритичните зони со кои мака мачиме.   Се става се во блендер и се меша. Се пие наутро или меѓу оброк. Повеќе на Готви.мк: Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко Чајот од […]