Tag: колч

Видео, Десерти

ДУПЛО ЧОКОЛАДНО ЗАДОВОЛСТВО: Чоколаден колач со прелив

Превкусно, се топи во устата, чоколаден колач со чоколаден прелив. Нема ништо повкусно, а подготовката е брза и лесна: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за […]