Tag: кисела павлака

Meat

Плескавици со кисела павлака – нема мака, уклучувате миксер и имате ручек

Направете вкусни плескавици со кисела павлака, кои се топат во уста. Рецептот во продолжение, не може поедноставно. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Мусака со спанаќ Мусака од карфиол Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук