Tag: киселат

Повеќе

Вака се киселат краставички – тегли за највкусна зима

Закиселете краставички брзо и лесно дома, и имате совршено мезе за есен и зима. Повеќе поврзани рецепти на Готви.Мк Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика Полнети тиквички по најдобар рецепт Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad […]