Tag: керамички

Tips & Tricks

Најдобар начин да ги исчистите керамичките плочки – Евтино решение со кое ќе блеснат

Има лесен начин да светнат вашите керамички плочки. Избришете ги со крпа со вода на која има малку алкохол, па избришете со сува крпа. Ќе бидете изненадени од резултатот. Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен […]