Tag: Квитко

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан или русинката Анастасија Квитко – За која од нив би гласале?

Ким Кардашијан добива сериозна конкуренција. Станува збор за рускиот модел Анастасија Квитко која својата кариера ја продолжува во САД. Погледнете ги овие фотографии и одлучете сами: A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Aug 29, 2016 at 9:39pm PDT amazing photoshoot with @martin_depict 😍 A video posted by Anastasia […]