Tag: Карлеуша

Видео, Забава

Видео: Таа го молеше да престане – погледнете што и направи сопругот на Карлеуша

Јелена Карлеуша објави видео од неа и сопругот. Погледнете ја лудата снимка. Како да ослабете според хороскопскиот знак? Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс? Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете […]

Забава

Карлеуша се здебели – Аца Лукас се пошегува колку килограми накачила

Пејачот Аца Лукас без влакна на јазикот одговарал на прашања, а ги прокоментирал и вишокот килограми на неговата колешка.-Не ѝ додадов килограми. Нема Јелена повеќе, само во принцип дваесетина килограми повеќе, но тоа не е страшно – се пошегувал пејачот на сметка на неговата колешка. Што ли ќе каже дивата […]

Забава

ФОТО: Солзи во домот на Карлеуша за Велигден

Во домот на Карлеуша паднаа солзи за најголемиот и најтежок празник Велигден. Нејзината ќерка Ника се кршеше со јајца со татко и, но никако не успеа да го победи, па настана хаос. Таа плачеше, мајка и и бираше јајце, но залудно.Карлеуша го објави видеото на социјалните мрежи. Повеќе на Gotvi.mk: Многу […]

Повеќе

Јелена Карлеуша провоцира со задникот (ФОТО)

Српската пејачка и скандал мајстор на социјалните медиуми, Јелена Карлеуша повторно предизвика лавини воздишки кај спротивниот пол. А, овојпат членката на жирито на „Гранд звезди“ не се соблече. И воопшто немаше потреба од тоа 🙂 Погледнете: One more day…😶 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Nov 2, 2016 […]

Забава

ФОТО: Карлеуша растура на Инстаграм

Иако досега бевме навикнати Јелена Карлеуша да собира десетици илјади лајкови на Инстаграм и другите социјални медиуми, тоа најчесто се должеше на фотографиите каде таа е разголена или во некои други провокативни изданија. Но, овојпат тоа не е случај. Погледнете: So proud of him! It was a great game tonight! […]

Забава

Јелена Карлеуша пцуе како кочијаш (ВИДЕО)

На сите ни е тешко додека вежбаме напорно, но очигледно на Јелена Карлеуша оваа вежба тешко и падна. Погледнете како изгледаше и звучеше тоа: Повеќе вести на Gotvi.mk: Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја […]

Забава

ВИДЕО: Карлеуша соблече обожавател на сцена и играше околу него

Јелена Карлеуша повика на сцена свој обожавател. Го соблече речиси гол и играше околу него. На крајот му честиташе роденден 🙂 Погледнете како изгледаше сето ова во видеото: Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за […]