Tag: кардио

Повеќе, Препораки

Кардио смути – голтки за здраво срце

Направете си кардио смути кое го чува вашето срце. Неколку состојки за здравје и уживање, со кои најубаво се почнува или завршува денот. Се се става во блендер, се меша и постапката е завршена. Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки ВИДЕО: Рецепт за органска […]