Tag: исфрлање

Препораки

Напиток за исфрлање на маснотии од телото – Се прави лесно и брзо

Направете си едноставен напиок за да ги исфрлите сите маснотии од телото. Изрендајте 400 грама корен од целер и ставете го во два литри вода.Изрендајте малку кора од лимон и варете 20 минути. Се лади 5-6 часа. Се цеди кило лимон и се додава во водата кога е оладена, се […]