Tag: инање

Tips & Tricks

Трик со кој веднаш ќе престанете да икате – поефикасно од вода

Ако почнавте многу да штуцате, па не ви помогна ни вода да престанете, има еден лесен начин да го сопрете ова и тоа од кујната. Напијте се газиран сок. Земете неколку голтки, па направете и гаргара и веднаш ќе престанете. Повеќе рецепти на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО […]