Tag: имиџ

Забава

ФОТО: Леонтина ослабена и со променет имиџ во новата сезона на „Пинк ѕвездички“

Познатата балканска пејачка и композитор, Леонтина Викомановиќ вчера објави фотографија од снимањето на новата сезона на „Пинк Ѕвездички“, каде таа е една од членовите на жирито. Леонтина е со нов, променет имиџ и значително ослабена. Таа доби мног укомплименти од фановите кои ја следат на Инстаграм. Еве како изгледа Леонтина: […]

Забава

ФОТО: Јелена Крлеуша како барбика – веќе не е русокоса

Јелена Крлеуша, која има повеќе од 1,2 милиони следбеници на Инстаграм, предмалку објави фотографии на кои е со променет имиџ. Таа повеќе не е русокоса, туку ја офарба косата розево. Еве како Крлеуша изгледа сега: 😜 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Sep 14, 2016 at 8:11am PDT 🌸 #pinkhairdontcare […]