Tag: иднина

Повеќе

ФОТО: Започна акцијата за чистење на Водно

Млади активисти од различни етнички групи, обединети под Движењето за едукација и унапредување на дијалогот „LEAD“ во моментов (30.10.2016 година во 13 часот) ја спроведуваат петтата акција за чистење на Водно. Акцијата, чие мото е „В џеб, ако нема каде друго!“ е поддржана во рамките на програмата Civica Mobilitas. Gotvi.mk се […]

Tips & Tricks, Видео

Што велите? Вака ќе изгледаат супермаркетите во иднина! (ВИДЕО)

Многумина избегнуваат секојдневно да одат во супермаркет по намирници. Тоа го прават само неколку пати месечно. Но, судејќи по ова видео, на тие „маки“ им се ближи крајот. Што мислите на ова: да не излегувате од автомобилот, а да сте во супермаркет? Дали ова се супермаркетите на иднината, не знаеме, […]

Повеќе

ВИДЕО: Драјв маркет – еве како ќе изгледа маркетот на иднината

Многу поквалитетен избор на состојки и продукти, а ќе трошиме многу памалку време за едно пазарење. Погледнете во видеото како ќе изгледа маркетот на иднината: Повеќе видеа со кулинарски рецепти, трикови и совети погледнете тука Прочитај интересни Gotvi.mk рецепти: Чиа пудинг Брзо и освежително: Смути од шумски плодови ВИДЕО: Рецепт […]

Видео, Повеќе, Препораки

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Многу поквалитетен избор на состојки и продукти, а ќе трошиме многу памалку време за едно пазарење. Погледнете во видеото како ќе изгледа маркетот на иднината: Видео кулинарски трикови и совети тука