Tag: идеја.ручек

Главни јадења

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Совршено вкусен ручек за кога немате многу време

Пет минути стоење до шпорет за врвно задоволство во кујната. Потребни ви се само компири за да направите ручек набрзина, кога немате многу време по работните обврски. Со оглед на тоа дека компирот е совршено јадење кое e омилено меѓу сите генерации, ова е супер вкусен рецепт.Подготовката на истиот погледнете […]

Pastes

Немате ништо во фрижидер? Овие тестенини се решението

 Ако се најдовте во ситуација да немате време да испазарите од работните обврски, а мора да подготвите нешто набрзина, тогаш подгответе ги овие едноставни тестенини со неодолив вкус. Повеќе рецепти на Готви.мк Пица лазањи ВИДЕО: Рецепт за пица која не пече во рерна 3 брзи видео рецепти за пица Домашна […]