Tag: зимници

Видео, Повеќе

Го додаде ова во киселите краставички и доби нешто неверојатно – тајната за вкусна зимница

Направете вкусна зимница, со само еден додаток во киселите краставички. Се работи за сусам и останати додатоци кои ја прават зимницата совршена.Ова е тајната, видеото ќе ви открие се:   Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Роналдо во Скопје – Еве ги неговите омилени јадења и пијалоци Тајната на Ким Кардашијан за добра […]