Tag: здрав десерт

Десерти

Десерт кој не дебелее: Здрави мафини од 3 состојки готови за 12 минути

Овој десерт едноставно се подготвува, а ќе го јадете без грижа на совест. Уживајте! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Полнет ананас со ориз и пилешко Пудинг од ориз Оризови нудли со зеленчук Ориз на мексикански начин Ориз со зеленчук и краби Пилешка мучкалица со ориз Брза диета според вашата градба на […]