Tag: здебелена

Забава

Карлеуша се здебели – Аца Лукас се пошегува колку килограми накачила

Пејачот Аца Лукас без влакна на јазикот одговарал на прашања, а ги прокоментирал и вишокот килограми на неговата колешка.-Не ѝ додадов килограми. Нема Јелена повеќе, само во принцип дваесетина килограми повеќе, но тоа не е страшно – се пошегувал пејачот на сметка на неговата колешка. Што ли ќе каже дивата […]

Повеќе

ВИДЕО: Анџелина Џоли – Конечно малку се поправи и повторно изгледа прекрасно

Актерката Анџелина Џоли конечно се појави во јавност. Деновиве таа е забележана во Лондон, на конференција на Обединетите Нации. Претходно, имаше шпекулации дека актерката внесува само 600 калории дневно и дека нејзиниот сопруг Бред Пит е загрижен за нејзиното здравје. Еве како Анџелина изгледа во моментов: А, ова енејзиниот говор: […]