Tag: здарво

Предјадења

Смути со зелен чај – Почнете го денот со „бомба” со здравје и енергија

Направете вкусно смути со зелен чај. Добар апетит! Повеќе ресепти на Готви.мк: Брз појадок со туна салата ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути Туна салата со фетучини Туна салата Брзо посно предјадење за целото семејство   […]