Tag: задник

Видео, Препораки

Совршен задник без целулит – еве што да јадете

Секако за совршен задник, сигнат и без целулит ви треба вежбање, но и правилна исхрана. Еве што да јадете пред и по вежбање. Повеќе рецепти за салати тука За посни и вегетаријански јадења тука

Повеќе

Јелена Карлеуша провоцира со задникот (ФОТО)

Српската пејачка и скандал мајстор на социјалните медиуми, Јелена Карлеуша повторно предизвика лавини воздишки кај спротивниот пол. А, овојпат членката на жирито на „Гранд звезди“ не се соблече. И воопшто немаше потреба од тоа 🙂 Погледнете: One more day…😶 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Nov 2, 2016 […]

Забава

18+ ФОТО: Џеј Ло го покажа задникот за време на концерт

На својот вчерашен концерт Џенифер Лопез воодушевила со својот настап. 47годишната Џеј Ло ги излуде своите фанови кога го покажа својот задник за време на концертот. Погледнете како изгледало тоа: Thank u @faustopuglisi_wow for my beautiful outfit!!! #peekaboo A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Nov 1, 2016 at 1:41pm […]

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан или русинката Анастасија Квитко – За која од нив би гласале?

Ким Кардашијан добива сериозна конкуренција. Станува збор за рускиот модел Анастасија Квитко која својата кариера ја продолжува во САД. Погледнете ги овие фотографии и одлучете сами: A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Aug 29, 2016 at 9:39pm PDT amazing photoshoot with @martin_depict 😍 A video posted by Anastasia […]

Забава

Ким Кардашијан – Еве зошто ова видео е гледано повеќе од милион пати

Ким Кардашијан го покажа својот задник танцувајќи во вода. Откако ќе го погледнете, ќе сфатите зошто е гледано повеќе од 1,1 милион луѓе: In honor of @styledbyhrush birthday a month ago LOL she taught me how to twerk on this trip so I’m posting it for her 😜 A video […]