Tag: жешко

Десерти

Ајс кафе за разладување на жештините – Еве како да го направите (ВИДЕО)

Вистинска уметност на вкусови и послужување. Разладете се на горештините со оваа одлична кафе и десерт комбинација. Начинот на подготовка погледнете го во видеото: Use #TheTrendyBarista to get featured! #art @y.na__#coffeeschool#SlickBartender#coffee#lasvegas#coffeeshop#coffeecatering#instacoffee#coffeegram#coffeetime #coffeeaddict #кофе#coffeelovers#coffeeart#barista#coffeelife#coffeecup#love#baristaschool#food#espresso#latte#latteart#coffeelove#drinks#coffeebreak#baristalife#mixology#miami A post shared by The Trendy Barista (@thetrendybarista) on Aug 3, 2017 at 4:20pm PDT Повеќе рецепти […]

Повеќе

Јелена Карлеуша провоцира со задникот (ФОТО)

Српската пејачка и скандал мајстор на социјалните медиуми, Јелена Карлеуша повторно предизвика лавини воздишки кај спротивниот пол. А, овојпат членката на жирито на „Гранд звезди“ не се соблече. И воопшто немаше потреба од тоа 🙂 Погледнете: One more day…😶 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Nov 2, 2016 […]

Забава

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење. Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил: With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘 […]

Забава

ФОТО: Марјана во жешко издание покрај океанот

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење. Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил: With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘 […]