Tag: жен шен

Препораки

Жен-шен: Билка за најголемите здравствени проблеми

Жен-шенот е моќно растение кое помага за најтешките здравствени проблеми кај луѓето. Се препорачува за сите кои се слаби, омалаксани, исцрпени, особено од тешки животни борби како хемотерапија. Се користи како антистрес билка, а помага и кај заболените од рак. Повеќе вести на Готви.мк Брз појадок со туна салата ВИДЕО […]