Tag: Емина

Забава

ФОТО: Вака Емина ужива во кафето

Емина Јаховиќ која важи за една од најубавите жени во регионот, знае како да ужива во кафето . Повеќе на Готви.мк: Прекрасно: Џенет Џексон бремена во својата 50 година (ФОТО) Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки […]

Забава

ФОТО: Вака Емина го почнува денот и посакува “Добро утро”

Емина Јаховиќ вака го почнува денот. Таа посака добро утро на сите фанови. Повеќе на Готви.мк: Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон ВИДЕО: Рецепт за органска маска за […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Емина се пофали како му готви на семејството

For Yaman and Yavuz 😋 #eminacooking #hobby A video posted by EMINA JAHOVIC SANDAL ✨ (@eminajahovic) on Feb 11, 2015 at 3:08am PST Познатата пејачка Емина на социјалните мрежи се пофали како им готви на своите дечиња и сопругот. Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Погледнете со каква торта Емина му посака “Среќен роденден” на синчето

Емина Јаховиќ Сандал е позната како жена со стил, а не потфрлува и кога станува збор за прослава. Таа го прослави роденденот на синчето со преслатка торта. Yamanin ve Yavuzun Babaya sürpriz 🎂✨💨 #herodaddy #happybirthday ❤️🎈 A video posted by Music & Fragrance (@yaemina) on Jan 12, 2017 at 9:24am […]

Видео, Забава

ВИДЕО. Емина откри што јаде за да изгледа совршено “Сол и бибер и готовоо”

Емина откри како го започнува денот за да има витка линија на која и помлади девојки можат да и завидуваат. Убавата пејачка рецептот и подготовката ги сподели на Инстаграм.   Morning🍳🍞☺️ Make sure u put salt and pepper on top when everything is done… Some deep house &Gluten- free bread […]

Забава

Вака готви Емина Јаховиќ – направете го нејзиниот омилен деликатес

Емина Јаховиќ за српските медиуми го кажа својот омилен рецепт. Сега имате прилика да го направите и вие. Повеќе вести на Готви.мк Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена Мајката на Јелена […]

Забава

ФОТО: Емина е вистинска принцеза – Мустафа ѝ носи кафе во кревет

Познатата пејачка на својот профил на Instagram објави фотографија на која се гледа како нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ѝ носи кафе и вода во кревет. Фановите на Емина на социјалните медиуми буквално „бомбардираа“ со позитивни коментари под фотографијата. Прочитајте: Good morning coffee serves like this☕️😌😉 #myman #realtreasure #joy #morningcoffee A photo […]

Забава

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Пејачката Емина Јаховиќ веќе многу пати покажала како изгледа кога нема ни грам шминка, меѓутоа како и секој пат предизвикува воодушевување кај сите кои ја следат на Инстаграм. Претходно таа беше актуелна во медиумите со фотографијата каде нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ја послужува со кафе. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Северина со нов […]