Tag: Емили

Забава

ФОТО: Емили Ратајковски во првокативен фустан

Емили Ратајковски вчера вечер се пофали со новата креација. Имено, за вечерното излегување таа го облече најпровокативниот фустан досега. Погледнете како таа изгледаше: Leaving @Target event the other night ✨ @targetstyle #targetstyle #targetsponsered A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on Sep 9, 2016 at 3:04pm PDT Би го облекле […]

Забава

ФОТО: Емили Ратајковски повторно гола позираше на Инстаграм

Ах, да може Санторини да зборува 🙂 Токму на овој грчки остров одмара една од најпознатите манекенки Емили Ратајковски. Таа секојдневно објавува  фотографии, а на една целосно гола нурка во базен. @amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping A […]

Забава

18+ФОТО: Сексапилната Емили Ратајковски се соблече гола

Манекенката Емили Ратајковски периодов одмора на грчкиот остров Санторини. Таа објави цела серија фотографии, а на една се соблее целосно и се нурна во базен. Уверете се сами: @amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping A photo posted by […]