Tag: експресен оброк

Видео, Главни јадења

Експресен доручек од шолја: Уште вакво јајце не сте пробале! (ВИДЕО)

Само неколку состојки ви се доволни за во целост да уживате во почетокот на новиот ден… За детална подготовка погледнете го видеото: Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: Вистински специјалитет – Бургер од растурено пилешко со барбекју сос Салата која летово ќе ја правите секој ден Англиски погачици со чедар – ќе […]