Tag: додворување

Забава

Манекенот од спотот на Цеца се додворувал на Анастасија во Будва

Кога Цеца Ражнатовиќ пред 3 години го снимила спотот за песната „Да раскинем са њом“, јавноста меѓу останатото, го насочи вниманието кон манекенот Дерек Жугиќ. Иако соработува со фолк дивата, Дерек тогаш немал прилика да ги запознае нејзините деца, па затоа ова лето кога се сретнал со Анастасија во Будва […]